O tetovacích rukávech

Je na čase, aby i tetování prošlo revolucí

 Vytvořit si vlastní styl a odlišit se od davu je čím dál těžší. Každý se chce odlišit od ostatních nejen tím, co má na sobě, ale i tím, jak si ozdobí své tělo. Ovšem ne všichni si chtějí dopřát opravdové tetování, které zůstane na kůži celý život. Jak si můžeme být jisti, že design, který jsme si na kůži vybrali se nám bude líbit I po čase, že nezačne překážet nebo působit problémy? Co když nechceme podstoupit bolest pod jehlou v tatérském salónu? Tetovací rukávy NOSTYX jsou možností jak skloubit výhody tetování jako dekorace těla a vyhnout se problémům, které tetování nese s sebou. Jen s nimi můžete mít na svém těle každý den jiný design, který lze večer jednoduše stáhnout. 

Rukávy NOSTYX, vyrobené ze spandexu a nylonu se podobají dámským punčochám – navléknou se na ruku a vypadají jako opravdové tetování, kterým uhranete své přátele a známé na večírcích a v klubech, potrápíte své rodiče anebo extravagantně dopníte kostým nebo dres. Oproti regulérnímu tetování jsou velmi levné, snadno se s nimi manipuluje a každý den se dají měnit, ať už podle nálady nebo outfitu. 

S potetovanými rukávy NOSTYX také odpadají hygienické problémy tetování – neškrtí ruce a jsou příjemné na kůži. Od té doby, co rukávy s tetováním vznikly v USA jako odpověď pro zákazníky, kteří si nebyli jistí, zdali jít "pod jehlu," se rozšířily po celém světě a získaly řadu oddaných fanoušků. I v Česku již jsou nadšenci, kteří každý den vylepší svůj styl s jiným vzorem na své ruce. 

Ovšem rukávy NOSTYX se již dostaly i do jiných oblastí života než jen jako stylové doplňky – objevují se jako součást kostýmů v chebském divadle, florbalisté Sparty v nich odehrávají svá utkání – jednoduše jejich využití je stejně pestré jako paleta nabízených vzorů. Můžete si vybrat z 25 rozličných designů pro různé typy lidí i situací. 

Pokud by vám snad rukávy byly málo a toužíte-li po něčem velkolepějším a dramatičtějším, NOSTYX také nabízí tetování rozpracovaná na celá trika ze stejného materiálu, díky kterým můžete do "kérky" zahalit celé své tělo! 

V době, kdy se trendy mění rychle a sledovat je je klíčem k úspěchu, NOSTYX nabízí perfektní řešení – uhrančivost tetování bez rizik s ním spojených. Přemýšlíte-li o tetování jako vhodném dekoru vašeho těla, ale máte o něm pochybnosti, rukávy a trika NOSTYX jsou připraveny přímo pro vás za bezkonkurenčně nízkou cenu. Je na čase vytvořit si vlastní styl – i tetování už prošlo revolucí.