Platební karty přes internet

Platba kartou přes Internet je bezpečná.

Platba kartou se vyplatí!

Jaké karty přijímáme?

* VISA Electron a Maestro neumožnují platbu u starších karet vydaných českými bankami. Platbu umožňují pouze nové, elektronické verze karet. Pokud si nejste jisti, kontaktujte Vaši vydavatelskou banku.

** Bohužel není možné platit zahraničními platebními kartami, pouze kartami vydanými v ČR nebo SR.

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít k platbě Vaši platební kartu, označte druh platební karty na záložce "Doprava a platba" a stiskněte tlačítko "Uložit a pokračovat". Poté budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 (poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty). Pokud máte Vaši kartu zabezpečenou pro platby přes internet, budete ještě vyzváni k zadání Vašeho hesla.

Tyto informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty obchodníkem (tj. námi). Vaše data jsou při přenosu po internetu chráněna vysokým stupněm kryptování a nejsou volně přístupná.

O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

Uveřejněná loga, názvy produktů a názvy technologií jsou registrovanými ochrannými známkami a ochrannými známkami daných společností.