Katalog zboží

Tetovací rukávy

Tetovací rukávy

Jedinečný výběr tetovacích rukávů. První svého druhu v Čechách. Rukávy NOSTYX, vyrobené ze spandexu a nylonu se podobají dámským punčochám – navléknou se na ruku a vypadají jako opravdové tetování, kterým uhranete své přátele a známé na večírcích a v klubech, potrápíte své rodiče, anebo extravagantně doplníte kostým nebo dres. Velikost rukávů je jediná, univerzální - padne jak malým, tak velkým.

Tetovací trička

Tetovací trička

Tetovací trička jsou dalším originálním způsobem, jak zaujmout na večírku. Nemusíte si jehlou nechat poškrábat celé tělo, a přesto můžete vypadat jako drsňák. Trička jsou vyrobena z přilnavého elastického materiálu, a skvěle tedy padnou úplně všem. Nabízíme 2 varianty velikostí (S - M, M - XL), které zahrnují celý standardní rozsah: S až XL. Menší velikost (S - M) představuje dámskou variantu, větší velikost (M - XL) pak pánskou. Motiv je však shodný, trička jsou unisex.

Tetovací punčochy

Tetovací punčochy

Žhavá novinka v naší nabídce. Jako první přicházíme na náš trh s tetovacími punčochami! Na výběr jsou 4 vzory, takže si jistě vyberete. Ať již sháníte dárek k narozeninám, Valentýnovi nebo Vánocům, tetovací punčochy vaši blízkou jistě potěší. Tetovací punčochy budou velmi zajímavou ozdobou pro každou dívku či ženu. Jsou vyrobeny z nylonu a výborně padnou. Délka punčoch je 60 cm.