Tetovací tričko Life Of Sin

Toto barevné tetovací tričko je určené lidem, kteří si svůj život umějí vychutnat plnými doušky. S ním dokážete, že se nebojíte ničeho a nikoho!

Skladem 3 - 5 ks
549 Kč
Koupit

O produktu Tetovací tričko Life Of Sin

Tetovací tričko Life of Sin má velice realistický motiv zobrazující tradiční představy východních kultur o příchodu trestu za zlo a za špatný styl života lidí. Na prsou je proto zobrazen umírající pyšný mnich v doprovodu anděla smrti.

Záda pokrývají motivy pokerových karet a diamantů. Hříšný král – sebevrah a jeho královna posedlá chamtivostí, ti všichni reprezentují osud lidí, kteří propadli smrtelným hříchům a nedokázali svůj život udržet v rovnováze. 

VELIKOSTI

Trička jsou vyrobena z přilnavého elastického materiálu a skvěle tedy padnou úplně všem. Nabízíme 2 varianty - dámskou (S - M) a pánskou (M - XL). Motiv je shodný. 

O TRIČKU S TETOVÁNÍM

Tetovací trička NOSTYX jsou želízkem v ohni pro ty, kteří touží po potetované hrudi, ale nechtějí si nechat jehlou poškrábat celé tělo. Tento originální výrobek označují i profesionální tatéři, zatvrzelí fanoušci a sběratelé tetování za naprosto fantastický způsob, jak masově přiblížit tetování lidem a dát jim ochutnat ten pocit, který by jinak nikdy nepoznali.

Každé tričko prošlo úpravami několika páry pečlivých rukou, které musely vzory předkreslit a velkou část i ručně dobarvit. Tento způsob práce dodává tričkům záruku kvality a individuality. To znamená, že žádné tričko není stoprocentně stejné. Místo trička připomínajícího tetování, tak získáte umělecké dílo, které nikde jinde než u nás nekoupíte.

Opět se jedná o výrobek z elastického materiálu, který se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu. V případě tetovacích triček se odlišuje mužská a ženská varianta pouze velikostí, jinak jsou unisex.