Tetovací tričko Prison Break

Konečně můžete mít na těle tajný návod k útěku z vězení a užívat si tak svobodu plnými doušky. Vžijte se do role Michaela Scofielda!

Není skladem
549 Kč
Koupit

O produktu Tetovací tričko Prison Break

Legendární tetování v legendárním seriálu si na vlastním těle můžete vyzkoušet i Vy! Celosvětový trhák – seriál Prison break si získal nekonečnou slávu právě díky geniální myšlence tetování jako podrobné mapy vězení. V seriálu si toto tetování navrhl sám Scofield a umožnil tak tvorbu plánu cesty za svobodou. Pokud je i pro Vás svoboda prioritou číslo jedna, nebo jste prostě jen velkým fanouškem Prison breaku, tak bez našeho trička nemůžete dále existovat.

Možná ale patříte k těm, kteří seriál nikdy neviděli, nebo je nijak zvlášť nenadchl. V tomto případě oceníte motiv a pojetí celého trička jako jeden souvislý plán a hlavní motiv vražedného boje mezi anděly a démony. Zvítězí dobro či zlo? Naše tričko Vám pomůže najít odpověď.

VELIKOSTI

Trička jsou vyrobena z přilnavého elastického materiálu a skvěle tedy padnou úplně všem. Nabízíme 2 varianty - dámskou (S - M) a pánskou (M - XL). Motiv je shodný. 

O TRIČKU S TETOVÁNÍM

Tetovací trička NOSTYX jsou želízkem v ohni pro ty, kteří touží po potetované hrudi, ale nechtějí si nechat jehlou poškrábat celé tělo. Tento originální výrobek označují i profesionální tatéři, zatvrzelí fanoušci a sběratelé tetování za naprosto fantastický způsob, jak masově přiblížit tetování lidem a dát jim ochutnat ten pocit, který by jinak nikdy nepoznali.

Každé tričko prošlo úpravami několika páry pečlivých rukou, které musely vzory předkreslit a velkou část i ručně dobarvit. Tento způsob práce dodává tričkům záruku kvality a individuality. To znamená, že žádné tričko není stoprocentně stejné. Místo trička připomínajícího tetování, tak získáte umělecké dílo, které nikde jinde než u nás nekoupíte.

Opět se jedná o výrobek z elastického materiálu, který se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu. V případě tetovacích triček se odlišuje mužská a ženská varianta pouze velikostí, jinak jsou unisex.