Tetovací tričko Sailor Spirit

Díky tomuto tetovacímu tričku zažijete kouzlo starých námořníků, kteří procestovali celý svět a svoji kůži ozdobili jen těmi nejlepšími tetováními.

Skladem 3 - 5 ks
549 Kč
Koupit

O produktu Tetovací tričko Sailor Spirit

Tento krásný kousek pochází z rukou nejlepších amerických a asijských tatérů, kteří se snažili napodobit tradiční tetování námořníků, kteří svá těla nechali zdobit lidmi po celém světě. Na tričku najdete polonahé dívky, orla mořského jako tradiční symbol těch nedivočejších pirátů, hvězdy pro lepší navigaci na moři, nebo i nádherně do detailů zpracovanou plachetnici. S tímto tričkem očarujete každého!

VELIKOSTI

Trička jsou vyrobena z přilnavého elastického materiálu a skvěle tedy padnou úplně všem. Nabízíme 2 varianty - dámskou (S - M) a pánskou (M - XL). Motiv je shodný. 

O TRIČKU S TETOVÁNÍM

Tetovací trička NOSTYX jsou želízkem v ohni pro ty, kteří touží po potetované hrudi, ale nechtějí si nechat jehlou poškrábat celé tělo. Tento originální výrobek označují i profesionální tatéři, zatvrzelí fanoušci a sběratelé tetování za naprosto fantastický způsob, jak masově přiblížit tetování lidem a dát jim ochutnat ten pocit, který by jinak nikdy nepoznali.

Každé tričko prošlo úpravami několika páry pečlivých rukou, které musely vzory předkreslit a velkou část i ručně dobarvit. Tento způsob práce dodává tričkům záruku kvality a individuality. To znamená, že žádné tričko není stoprocentně stejné. Místo trička připomínajícího tetování, tak získáte umělecké dílo, které nikde jinde než u nás nekoupíte.

Opět se jedná o výrobek z elastického materiálu, který se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu. V případě tetovacích triček se odlišuje mužská a ženská varianta pouze velikostí, jinak jsou unisex.