Tetovací tričko Tigers Friend

Tetovací tričko Tigers Friend je navržené dle staré japonské tradice a moudrosti. Nabízí motiv mocného tygra a květ třešně jako symbolu smrtelnosti a pomíjivosti krásy.

Není skladem
549 Kč
Koupit

O produktu Tetovací tričko Tigers Friend

Tričko Tigers Friend Vás zavede do světa japonské kultury a moudrosti tamních obyvatel. Japonské myšlení klade důraz na spojení a harmonii s přírodou, své učení vkládá do různých symbolů použitých i pro tvorbu tohoto trička. Záda Vám bude střežit tygr, který je v Japonsku tolik obdivovaný a milovaný právě díky svoji obrovitosti a síle. V dávných dobách byl dokonce uctíván jako bůh, který odežene vše zlé pryč jen díky své přítomnosti ale také kvůli svému řevu.

Dalším mocným motivem jsou zde třešňové květy, v Japonsku milované pro svůj krátký život, čistotu a elegantní vzhled. Smyslem je moudro, které by se dalo popsat následovně: lepší zahořet krátce a jasným plamenem, než ležet v prachu a jen doutnat. Souhlasíte? Pokud ano, tak s naším tričkem jistě zazáříte.

VELIKOSTI

Trička jsou vyrobena z přilnavého elastického materiálu a skvěle tedy padnou úplně všem. Nabízíme 2 varianty - dámskou (S - M) a pánskou (M - XL). Motiv je shodný. 

O TRIČKU S TETOVÁNÍM

Tetovací trička NOSTYX jsou želízkem v ohni pro ty, kteří touží po potetované hrudi, ale nechtějí si nechat jehlou poškrábat celé tělo. Tento originální výrobek označují i profesionální tatéři, zatvrzelí fanoušci a sběratelé tetování za naprosto fantastický způsob, jak masově přiblížit tetování lidem a dát jim ochutnat ten pocit, který by jinak nikdy nepoznali.

Každé tričko prošlo úpravami několika páry pečlivých rukou, které musely vzory předkreslit a velkou část i ručně dobarvit. Tento způsob práce dodává tričkům záruku kvality a individuality. To znamená, že žádné tričko není stoprocentně stejné. Místo trička připomínajícího tetování, tak získáte umělecké dílo, které nikde jinde než u nás nekoupíte.

Opět se jedná o výrobek z elastického materiálu, který se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu. V případě tetovacích triček se odlišuje mužská a ženská varianta pouze velikostí, jinak jsou unisex.